O nas

Firma DYSKMED Jan Friemann istnieje od 2000 roku.

Na rynku nasza placówka wyspecjalizowała się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz stawów obwodowych.

Za pomocą dobrej diagnostyki, fizykoterapii, kinezyterapii ,oraz działań z zakresu masażu, ortobionomii, terapii manualnej i neuromobilizacji nasze działania przynosiły ulgę pacjentom z wieloletnimi przewlekłymi bólami.

Dzięki zadowoleniu naszych Pacjentów oraz ich reklamie zaczęliśmy pozyskiwać coraz więcej chętnych na nasze zabiegi.

Duże zainteresowanie stało się podstawą do rozwoju w latach 2006-2013. Nasza firma rozszerzyła usługi i otworzyła spółkę mieszczącą się w Wołominie pod nazwą „Kompleksowa Rehabilitacja Lecznicza”, gdzie dalej realizuje z powodzeniem działalność leczniczo- rehabilitacyjną wspieraną przez dużą bazę zabiegową.

Kolejnym krokiem dla lepszej skuteczności walki z bólem jest inwestycja w nowoczesny kolorowy aparat USG z możliwością badania:

 

  • stawów (barkowego, łokciowego, kolanowego, biodrowego, nadgarstka – cieśń, stopy itp.), 
  • mięśni, ścięgien, wiązadeł, 
  • przepływów tętniczych czy też żylnych, 
  • jamy brzucha, 
  • tarczycy, 
  • nerek itp.

 

Dzięki nowej inwestycji firma Dyskmed jako jedyna z nielicznych oferuje w Wołominie tak szerokie spektrum badań ultrasonograficznych.

Dobra diagnostyka USG w tym badanie dynamiczne na użytek fizjoterapii radykalnie skraca czas leczenia oraz daje dużo lepsze efekty lecznicze.

Pacjenci często przychodzą na wizyty lekarzy specjalistów bez jakichkolwiek badań. Lekarz czy fizjoterapeuta posiadający lepszą wiedzę na temat schorzenia w postaci badania ultrasonograficznego jest w stanie dobrać dużo lepsze i skuteczniejsze zabiegi w danej jednostce chorobowej.

Badanie USG może również ochronić cię przed zbędnymi wydatkami na zabiegi fizjoterapeutyczne, gdyż może się okazać że jedynie zabieg operacyjny jest w stanie przywrócić właściwe funkcjonowanie.

 

Nasi Pacjenci już wiedzą o tym oraz lepiej się czują, a Ty czy zadbasz o siebie?